Grupi i Bardhit dhe i Berishës bëhen bashkë në selinë e Rithemelimit, zbardhen emrat e të pranishmëve në mbledhje, ja kush mungon

12 Shkurt 2024, 15:46 / POLITIKË ALFA PRESS

Grupi i Bardhit dhe i Berishës bëhen bashkë në selinë e

Janë zbardhur emrat e deputetëve të Gaz Bardhit dhe Berishës që po marrin pjesë në mbledhjen e zhvilluar për herë të parë në selinë e Rithemelimit.

Deputetët e grupit Bardhi–Berisha shihen bashkë dhe të buzëqeshur në nisje të mbledhjes, ndërsa të vetmit deputetë që mungojnë janë, Ferdinand Xhaferraj, Ilda Dhori, Flamur Hoxha, Emilja Koliqi, Edmond Spaho

Lista e plotë e emrave:

Grupi i Bardhit

Gazment Bardhi

Agron Gjelmarkaj

Xhelal Mziu

Bledjon Nallbati

Qani Xhafa

Ludovik Hasani

Ervin Salianji

Dhurata Cupi

Zheni Gjergji

Lefter Genjeshenja

Ramadan Lika

Helidon Bushati

Petrit Doda

Grupi i Rithemelimit:

Flamur Noka

Edi Paloka

Oerd Bylylbashi

Ina Zhupa

Lindita Metealiaj

Greta Bardeli

ISUF celaj

Bujar Leskaj

Sorina Koti

Elda Hoti

Kasem Mahmutaj

Asllan Dogjani

Albana Vokshi

Luan Baci

Tritan Shehu

Tomor Alizoti

Jashtë vendit:

Saimir Korreshi

Dashnor Sula

Kastriot Piroli (Rithemelimi) arsye familjare

Mungojnë:

Ferdinand Xhaferraj

Ilda Dhori

Flamur Hoxha

Emilja Koliqi

Edmond Spaho

 

Po ndodh...

ide