Mbledhja me dyer të mbyllura e deputetëve të Bardhit dhe Berishës, zbardhen diskutimet

12 Shkurt 2024, 16:15 / POLITIKË ALFA PRESS

Mbledhja me dyer të mbyllura e deputetëve të Bardhit dhe
Pas një deklarate për mediat të mbajtur nga Gazment Bardhi, i cili deklaroi se tashmë opozita është bashkë, në selinë e Rithemelimit po zhvillohet mbledhje me dyer të mbyllura.

Në mbledhje marrin pjesë deputetë të grupit të Bardhit dhe Sali Berishës.

Gazetari Osman Stafa bën me dije se në qendër të kësaj tryeze diskutimi është protesta e 20 shkurtit dhe aksioni opozitar.

Në mbledhje theksi është vënë në nevojën që deputetët të zbresin në bazë dhe të përgatiten për protestën.

 

ide