Aktorja u përjashtua nga shtëpia, reagon Armaldo: Ah moj Egla…

31 Mars 2024, 15:35 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Aktorja u përjashtua nga shtëpia, reagon Armaldo: Ah moj Egla…

Pak momente më herët, Egla Ceno është përjashtuar nga loja e ‘BBV3’.

Ky vendim është pritur me shumë sportivitet prej ish-banores por për disa konkurrentë të tjerë jo, të cilët kanë nisur debatet në shtëpi teksa ‘fajsojnë’ çiftin Ilnisa-Meriton për largimin e Eglës.

Por dhe reagimet nga jashtë nuk kanë qenë të pakta ku pas Sara Gjordenit ka reaguar dhe një tjetër ish-banor i ‘BBV2’, Armaldo Kllogjeri, i cili nëpërmjet një postimi në Instastory thotë:

Ah moj Egl uroj që ende të jesh në punë (në teatër) tani që dole nga ‘BBV3’, sepse unë kur dola nga ajo shtëpi e gjeta veten në rrugë.

Aktorja u përjashtua nga shtëpia, reagon Armaldo: Ah moj Egla…

 

Po ndodh...