Aulona Musta: “Olta dhe Kiara do përplasen kokë me kokë, ja kush del”

19 Mars 2023, 18:32 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Aulona Musta: “Olta dhe Kiara do përplasen kokë me kokë, ja

E ftuar në ‘Fun Club’, gazetarja Aulona Musta ka thënë se sipas saj  dyshja më pak e preferuar e nominimit,  do të jetë Kiara-Olta dhe do të jetë Kiara ajo që do të largohet.

Ajo shprehet se publiku do ta shohë Luizin të luaj pa pasur Kiarën brenda shtëpisë.

 

Po ndodh...

ide