Ja kush është bjondja që u fotografua krah Ylli Limanit

9 Korrik 2024, 19:45 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Ja kush është bjondja që u fotografua krah Ylli Limanit
Ditën e sotme në media ka qarkulluar një foto ku shfaqet Ylli Limani në plazh krahë një vajze bjonde.

Pa vërtetuar asgjë rreth kësaj fotografie, shumë media online por edhe faqe të ndryshme në rrjete sociale nxituan të dilnin në përfundimin se vajza në foto është e dashura e Yllit.

Por në fakt e vërteta është ndryshe dhe këtë po jua zbulojmë ne. Vajza në fjalë është një mikeshë shumë e mirë e këngëtarit dhe e dashura e mikut të tij, trajnerit Petrit Mehmeti shkruan revista Class.

Nuk ka asgjë mes saj dhe Yllit, bëhet fjalë për një shoqëri. Me sa dimë edhe këtë verë Ylli është beqar.

Ja kush është bjondja që u fotografua krah Ylli Limanit