Zbulohet data, ja kur do të jetë finalja e Big Brother VIP 3

20 Prill 2024, 21:49 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Zbulohet data, ja kur do të jetë finalja e Big Brother VIP 3

25 maj do të jetë finalja e madhe e Big Brother VIP 3.

Teksa shënohen 100 ditë që nga nisja e spektaklit më të ndjekur në Shqipëri, sy sezon ka qenë i paparashikueshëm, me shumë surpriza, debate dhe thyerje rekordesh.