Ndeshja ndaj Dinamos, një mungesë për Teutën

3 Prill 2024, 15:46 / SPORT ALFA PRESS

Ndeshja ndaj Dinamos, një mungesë për Teutën

Teuta mbylli dje përgatitjet për ndeshjen e sotme me Dinamon, ku trajneri Edi Martini ka dhënë orientimet e fundit për të tijtë për sfidën e prapambetur nga faza e tretë.

Durrsakët nuk kanë probleme fizike përpara kësaj ndeshjeje, ku mungesa e vetme është ajo e Ergis Arifit, i cili ka plotësuar numrin 4 të kartonëve të verdhë dhe është i skualifikuar.