Talenti argjentinas shënoi dhe festoi si CR7, Messi i bën “unfollow” në “Instagram”

29 Nëntor 2023, 16:25 / SPORT ALFA PRESS

Talenti argjentinas shënoi dhe festoi si CR7, Messi i bën

Alejandro Garnaço shënoi një gol spektakolar në fitoren 0-3 të Man.United kundër Evertonit.

Roveshata e tij është padyshim kandidatura kryesore për të fituar çmimin goli më i bukur i sezonit në Premier League.

Pas shënimit të golit, Garnaço festoi si Kristiano Ronaldo, të cilin e ka idhullin e tij.

 

Po ndodh...