Shpërthen bombola e oksigjenit në një skaf në Portin e Sarandës, një i plagosur

24 Qershor 2024, 22:27 / AKTUALITET ALFA PRESS

Shpërthen bombola e oksigjenit në një skaf në Portin e
Një shpërthim është regjistruar mbrëmjen e kësaj të hëne në portin e Sarandës.

Burime për mediat bëjnë me dije se një bombol oksigjeni ka shpërthyer brenda një skafi. Mësohet se si pasojë e shpërthimit ka mbetur i plagosur një person, i cili është transportuar në spital. 

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për rastin në fjalë.

Po ndodh...