Princesha u diagnostikua me kancer, vëllai jep mesazhin prekës

23 Mars 2024, 14:43 / JETË ALFA PRESS

Princesha u diagnostikua me kancer, vëllai jep mesazhin prekës

James Middleton, vëllai i Princeshës së Uellsit Kate Middleton, e cila të premten njoftoi se po kurohet nga kanceri, ka postuar në profilin e saj në “Instagram” një foto të përbashkët nga fëmijëria me mesazhin se “së bashku do ta kalojmë këtë”.

Pasi ajo njoftoi se kishte kancer, vëllai i 42-vjeçares Kate Middleton, James, bëri një postim emocionues në “Instagram”.

“Gjatë gjithë këtyre viteve ne kemi ‘ngjitur shumë male’ së bashku”. Si familje do ta kalojmë edhe këtë së bashku”, shkroi James krahas një foto të tyre së bashku nga fëmijëria.

James Middleton, është gjashtë vjet më i vogël se Kate. Ata kanë dhe një motër të quajtur Pipa.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by James Middleton (@jmidy)

 

Po ndodh...