“A je e pasur ti Françeska?, ish-banorja përgjigjet në “Cherry on Top”: Zemra ime unë bie në sy vetëm nga…

24 Maj 2024, 08:36 / SHOWBIZ ALFA PRESS

“A je e pasur ti Françeska?, ish-banorja përgjigjet në

Ashtu si në çdo puntatë edhe mbrëmjen e sotme në “Cherry on Top” në Top Channel nga Bora Zemani, do të ketë të ftuar disa nga personazhet e showbizit shqiptar.

Ndër të ftuarit ka qenë edhe ish-banorja e “BBV3” Françeska Murati, e cila u eliminua shumë pranë finales. Gjatë qëndrimit në shtëpi Françeska është komentuar shumë për veshjet e saj të shtrenjta dhe gjatë promos së publikuar dëgjohet se shprehet se bie në sy vetëm nga veshja.

Bora: A je e pasur t’i Françeska?

Françeska: Zemra ime unë bie në sy vetëm nga veshja