Buzëqesh kur përmendet Jori, Kristi tregon çfarë marrëdhënie kanë bashkë

31 Maj 2023, 00:22 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Buzëqesh kur përmendet Jori, Kristi tregon çfarë

Krist Aliaj ka qenë i ftuar ditën e sotme në “Shqipëria Live” dhe ka treguar shumë rreht marrëdhënies së tij me ish-banorët e tjerë të “BBV2” dhe çfarë ka ndodhur me historinë e tij dhe të Keisi Medinin.

Fjalët e Kristit

Me Jorin, me Armaldon nuk kisha interes ta mbaja atë armiqësi, me Luizin jemi shumë mirë… nuk e di pse ka kaq negativitet nga njerëzit… me Jorin jemi ok
Me Jorin kishte aludime që ishim më shumë se shokë… jemi shokë, shoqëri e bukur…

 

Po ndodh...