Egla Ceno skualifikohet nga 'Big Brother VIP 3'

31 Mars 2024, 14:18 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Egla Ceno skualifikohet nga 'Big Brother VIP 3'

Një Zarf i Zi është futur paraditën e sotme brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Pas provokimeve që Meritoni i ka bërë dhe reagimeve që Egla ka patur vëllai i Madh ka marr ndaj saj një vendim të menjëhershme.

Sipas përmbajtjes që Zarfi i Zi kishte, Egla Ceno skualifikohet nga loja e Big Brother VIP.

Nga ana tjetër bëhet me dije se televotimi i së martës është anuluar, ndërkohë që një tjetër vendim do të merret për Ilnisën dhe Meritonin.

Ndërkohë që menjëherë pas zarfit Egla ka thënë: Mos bini pre, mbajeni veten deri në fund. Unë bëra qejfin tim dhe nuk jam pishamnd për asgjë. Për gjërat që kam bërë gabim kam kërkuar ndjesë. Unë jam Egla, do të takohemi jashtë!

Kujtojmë se pas mbylljes së Prime-t, gjatë konsunimit të darkës, Egla Ceno i ka hedhur gotën me verën në kokë Meriton Mjekiqit, me arsyetimin se ai i thotë në mënyrë të vazhdueshme që pi alkool.

Meritoni i është drejtuar aktores duke i thënë se “je një femër psikopate dhe e çmendur”.

Në debat është përfshirë edhe partnerja e Meritonit, Ilnisa e cila është përplasur ashpër me Eglën, duke i thënë asaj “pise femër, fundërrinë”.

 

ide