Plas skandali në Big Brother, fansja i “çjerr maskën” produksionit: Mesazhin që dërgova nuk ja adresuan banores që zgjodha unë!

24 Prill 2024, 14:54 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Plas skandali në Big Brother, fansja i “çjerr

Ashtu si në edicionin e dytë edhe në të tretin ka nisur sërish “Big Love” ku shpesh banorët surprizohen nga i vetmi kontakt që kanë me botën jashtë,duke lexuar mesazhe që vijnë nga miq,familjarë apo edhe fansa.

Por,së fundmi në rrjet po qarkullon mesazhi i një vajze e cila tregon se është fanse e Heidit. Vajza pretendon se produksioni mesazhin e saj për të ia ka dhënë Françeskës.

“Turp ky mesazh është dërguar nga ne për Heidi Bacin dhe ju e shisni sikur është për Françeskën.Turp që keni ndryshuar emrat.T’iu vijë turp.”-ka shkruar fansja.

Bëhet fjalë për një mesazh vlerësimi dhe në fund thuhet “Sikur vetëm pak të dëgjonte ai Romeo,kushedi se sa larg do shkonit të dy.Ju duam shumë.Më të mirët jeni”
E sigurisht Françeska e mori për të mirëqënë duke e lidhur me situatat në shtëpi ku ajo shpesh “këshillon” Romeon se po përdoret nga Heidi.

Plas skandali në Big Brother, fansja i “çjerr

 

ide

shërbime

  • POLICIA129
  • POLICIA RRUGORE126
  • URGJENCA112
  • ZJARRFIKESJA128