VIDEO/ Këngë dhe kërcim, tifozët e Partizanit “pushtojnë” rrugët, atmosferë elektrizuese në Elbasan

25 Maj 2023, 18:47 / SPORT ALFA PRESS

VIDEO/ Këngë dhe kërcim, tifozët e Partizanit

Partizani mori kryesimin ne kampionatit shqiptar një javë para fundit.

Të kuqtë mundën 1-4 Kastriotin në Elbasan, ndërsa Tirana barazoi 2-2 me Bylis.

Me të përfunduar të dyja ndeshjet, tifozët e të kuqve nuk kanë hezituar dhe kanë vërshuar në rrugët e Elbasanit për të festuar.

Lojtari i 12-të i Partizanit ka krijuar një atmosferë të këndshme rrugëve të qytetit, duke kënduar dhe kërcyer.