Sara ia thotë në sy Ilnisës: Je këtu vetëm sepse ke bërë dashuriçka me Meritonin

8 Shkurt 2024, 00:00 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Sara ia thotë në sy Ilnisës: Je këtu vetëm sepse ke

Një debat i nisur që mbrëmjen e djeshme mes vajzave ka vazhduar të degradojë dhe sot.

Bëhet fjalë për Ilnisën dhe Sarën.

Sara e konsideron Ilnisën si një lojtare të dobët e cila është në lojë vetëm sepse ka bërë dashuriçka me Meritonin.

“Unë nuk merrem me lojtare të nivelit tënd”, i është kthyer Ilnisa teksa qëndron përballë Sarës, e ndërsa kjo e fundit i thotë: “Jam gati, merru me mua!”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

 

Po ndodh...

ide