Tentoi të vriste veten, shpëton mrekullisht 54-vjeçari në Lushnjë, dyshohet se vuante nga depresioni

12 Shkurt 2024, 10:49 / AKTUALITET ALFA PRESS

Tentoi të vriste veten, shpëton mrekullisht 54-vjeçari në

Një 54-vjeçar në Lushnje ka tentuar t’i japë fund jetës duke u hedhur nga kati i dytë i banesës.

Policia njofton se 54-vjeçari ka shpëtuar dhe po merr merr mjekim në Spitalin e Traumës.

54-vjeçari dyshohet se vuante nga depresioni.

Lushnjë

Më datë 11.02.2024, dyshohet se është hedhur nga kati i dytë i banesës së tij, shtetasi G. Q., 54 vjeç, banues në Lushnjë, i cili vuan nga depresioni. Për pasojë është dëmtuar dhe po merr mjekim në Spitalin e Traumës.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Fier, për veprime të mëtejshme.

 

Po ndodh...