E fundit/ Sherr me thika mes të rinjve te Komuna e Parisit, një i plagosur

12 Shkurt 2024, 12:52 / AKTUALITET ALFA PRESS

E fundit/ Sherr me thika mes të rinjve te Komuna e Parisit, një i

Një sherr mes dy personave tek Komuna e Parisit ka degjeneruar deri në përdorimin e thikës.

Një person ka mbetur i plagosur, ndërkohë autori është larguar nga vendngjarja.

I plagosuri është transportuar drejt spitalit të Traumës dhe po i nënshtrohet një operacioni.

 

Po ndodh...