Ku jetonin yjet tanë të preferuar para se të arrinin famën

1 Prill 2024, 09:18 / SHOWBIZ ALFA PRESS

Ku jetonin yjet tanë të preferuar para se të arrinin famën

Ekziston një stereotip shumë i fortë për të famshmit që na e bën të vështirë t'i mendojmë ata si njerëz normalë.

Arritjet e tyre, mënyra e tyre e jetesës, pasuria e tyre dhe një mori faktorësh të tjerë tregojnë se ata janë padyshim në një nivel tjetër të jetës nga ne, por në fund të fundit, ata janë të gjithë njerëz të zakonshëm si ne të tjerët.

Disa prej tyre nuk jetonin në pallate, por në shtëpi familjare në fshat ose në apartamente në qendër të qytetit, ose disa edhe në furgona ose në shoqërinë e miqve të tyre.

Rihanna , Kanye West, Ronaldo, Lionel Messi dhe Nicki Minaj janë disa nga të famshmit që u rritën në lagje të varfra përpara se të ndërtonin pallate.

Shihni se ku jetonin para se të merrnin famë, lavdi dhe para.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Business | Motivation | Technology (@wealth)

 

Po ndodh...